ІГОР МАЦІЄВСЬКИЙ
Тарель
Тарель 2
Статуя
Статуя 2
Статуя 3
Ваза
Ваза 2

Контактний номер телефону:
+38 (067) 74-19-169

Email:
studio-glass@ukr.net

Події

ВИСТАВКА В КИЄВІ

З 15 по 25 листопада українці зможуть помилуватися роботами українських склодувів і рукодільниць.

 Днями в Києві відкривається вставка милих, незвичайних і елегантних подарунків, зроблених українськими майстрами. Виставка буде відкрита в музеї «Духовні скарби України» і буде називатися «Подарунки з українською душею». Цю виставку проводить компанія СКМ, медіа-холдинг «Медіа Група Україна» і телеканал «Україна» в рамках програми з розвитку бізнес-середовища «Формула розвитку».

 Завдання організаторів виставки - підтримати українських майстрів, а головне закликати співвітчизників дарувати подарунки, які зроблені українськими майстрами в нашій країні. Серед експонатів виставки будуть декоративні тарілки з дутого скла і м`які іграшки, замовлені медіа-холдингом і телеканалом «Україна» у майстрів, щоб потім подарувати ці подарунки своїм близьким, друзям або партнерам по бізнесу на Новий рік.

 Наталя Ємченко, директор зі зв`язків з громадськістю і комунікаціях СКМ, сказала, що ця виставка була влаштована з метою, допомогти українським фахівцям знайти формулу, яка дасть стимул до розвитку і розширення виробництва. Також Наталія додала, що дана експозиція є їхнім внеском у просування чудових майстрів. Далі вона додала, що завдяки підтримці, українські виробники отримають додаткові ринки збуту, а бажаючі придбати подарунки отримають незабутні унікальні вироби з українською душею.  

 

Повернення до списку